15
років компанії - проектуємо та будуємо стильні будинки
500+
виконаних індивідуальних проектів в Україні та інших країнах
200+
готових авторських проектів будинків

Сучасні проекти будинків та котеджів на будь-який смак

Як тільки вами буде прийнято рішення про початок будівництва власного житлового будинку, ця подія стане досить важливою у всьому вашому житті. Незабаром ви зможете забути про незручне планування кімнат, галасливих сусідів, проблеми з комунікацією, брудні під'їзди та інші неприємності, адже ви станете господарем нового житла. Але для того, щоб ваш будинок у всіх відносинах був ідеальним, щоб він втілив у собі всі ваші мрії, необхідно заздалегідь продумати і розпланувати, як саме він виглядатиме.

Готовий проект будинку чи котеджу вибирати Вам

Багата колекція архітектурної компанії TMV налічує понад 700 готових проектів будинків, котеджів, особняків, резиденцій та інших житлових будівель. Всі вони розроблені з особливою ретельністю нашими досвідченими та відповідальними фахівцями. Кожен окремо взятий індивідуальний проект будинку є сучасним і раціональним, заслуговує на особливу увагу і надає потенційним клієнтам повний комплект технічних описів та точних архітектурно-будівельних креслень, без яких неможливо розпочати жодне будівництво.

Наша команда на всіх етапах співробітництва рада надати замовнику професійну консультаційну допомогу. Ми щиро хочемо, щоб саме ваш власний будинок став найулюбленішим місцем на землі, в який щоразу хочеться повертатися знову. Завдяки тому, що архітектурна компанія TMV пропонує різні проекти будинків будь-якої складності, ви зможете вибрати той із них, який максимально відповідатиме вашим вимогам. Це може бути одноповерхова або двоповерхова будівля, особняк або будинок для невеликої ділянки, готель чи котедж.
Ми ставимося з повагою до кожного свого клієнта та виконуємо роботу виключно якісно. У нас для будь-якого міста та населеного пункту ви зможете замовити індивідуально розроблений або купити готовий проект будинку, при цьому Ви можете внести будь-які архітектурні зміни до вже існуючого проекту.

Грамотний проект будинку

Але як скласти грамотний проект будинку, якщо ні спеціалізована література, ні поїздки приватним сектором, ні розмови з друзями не допомагають об'єднати всі ваші побажання в єдине ціле і зібрати повний і остаточний образ? Тоді вам на допомогу прийде архітектурна компанія TMV і допоможе вирішити це складне і, здавалося б, нереальне завдання.
Головна наша мета — індивідуальний підхід до проектування, який дозволяє замовнику втілити в життя свої найпотаємніші бажання та мрії. Крім того, наша компанія пропонує до реалізації готові типові проекти будинків. Сотні котеджів та особняків різної складності вже знайшли своїх щасливих власників у Києві та Харкові, Одесі та Херсоні, Чернігові та Запоріжжі, Дніпропетровську, Житомирі та Львові, Миколаєві та інших містах України, а також Казахстані та багатьох країнах Європи. Не зайвим буде відзначити і те, що індивідуальне проектування завжди виконується нами на найвищому рівні, а готові типові проекти готуються і передаються рівно вчасно, про це свідчать відгуки наших клієнтів.